Якою буде вступна кампанія 2022?

Дата: 06.04.2022 09:07

У зв’язку з війною і подоланням її наслідків, неможливо провести в традиційному форматі ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. У МОН презентували цьогорічну модель.

У 2022 році буде проведений Національний мультипредметний тест (НМТ) для здобуття вищої освіти.

Що це означає?

Бакалаврат

Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту + мотиваційний лист + заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет.

Коледж та деякі спеціальності

Для вступу в коледж та ЗВО для деяких спеціальностей буде проведений творчий конкурс.

Магістратура

Для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра передбачається проведення спрощених аналогів ЄВІ, ЄФВВ – магістерського комплексного тесту (МКТ) для спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей, які будуть проводитись подібно до НМТ.

Для інших спеціальностей вступ відбуватиметься за результатами фахового іспиту в закладі освіти.

Вступна кампанія 2022 року буде максимально безпечною та цифровізованою, а вступні випробування – прозорими та в рівному доступі.