Дбаємо про охайність та чистоту нашої громади
Прибирання та впорядкування територій Тростянецької селищної територіальної громади проводиться систематично. Території навколо пам’ятних знаків, на кладовищах, біля адміністративних будівель, парків, вулиць підтримуються в чистоті та порядку завдяки щоденній роботі працівників селищної комунальної установи з благоустрою та небайдужих людей.
смт Тростянець
с. Велика Стратіївка
с. Ілляшівка
с. Капустяни
с. Китайгород
с. Саивнці
с. Летківка
Ремонт криниці вул. Центральна
с. Скибинці
с. Гордіївка
с. Тростянчик
с. Ілляшівка
с. Глибочок