Відбувся Всеукраїнський онлайн-урок фізичної культури, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку

Дата: 06.04.2022 16:31

06 квітня в рамках  реалізації Всеукраїнського проєкту фізичної культури онлайн «Перемагаємо разом» та проведення «Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку» було проведено  спортивний захід з учнями Тростянецької СТГ  та із числа тимчасово переміщених осіб з різних міст України. Вчитель фізичної культури Тростянецької школи №1 Наталя Гонта разом з керівником дитячого хореографічного колективу «Діамант» Наталею Бевз провели  елементи уроку: розминку, ігри, рухові активності з використанням білого аркуша як символу Миру та  спокою у всьому світі.

Організаторами  даного заходу є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України у співпраці з Міжнародним дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ, ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор».

До онлайн уроку долучилися зірки спорту та шоу бізнесу: телеведучий Олександр Педан, співак Позитив (Олексій Завгородній), танцюрист Євген Кот, футболіст Олександр Зінченко, дзюдоїстка Дар’я Білодід.