Учнів з числа внутрішньо переміщених осіб зможуть оцінювати за оцінками ІІ семестру

Дата: 12.04.2022 09:30

Міністерство освіти спільно з Мінреінтеграції пояснили, яким буде закінчення навчального року та річне оцінювання для учнів-переселенців з тимчасово окупованих територій.

Про це повідомила народний депутат Юлія Гришина, презентуючи інфографіку від Міністерства освіти та Мінреінтеграції.

Зокрема, для завершення навчального року та подальшого вступу учні, що навчались у школах, які зараз знаходяться на тимчасово окупованій території або території, де ведуться активні бойові дії, мають або продовжувати навчання дистанційно у своєму закладі, або подати документи до школи на безпечній території та продовжити навчання на новому місці проживання.

Щодо річного оцінювання, то за відсутності в учнів-переселенців з тимчасово окупованих територій задокументованих результатів оцінювання за перший семестр, річне оцінювання може здійснюватись за результатами другого семестру.

«За відсутності в учнів результатів підсумкового оцінювання за другий семестр річне оцінювання може здійснюватись за результатами першого семестру з урахуванням поточного оцінювання за другий семестр», – пояснили в міністерствах.