Вітаємо вихованців КЗ «Тростянецька дитяча музична школа»
Культурний розвиток навіть у воєнні часи ніколи не стояв на місці. Як показує історія, у такий складний для країни період творчість має колосальний сплеск оскільки весь біль пережитий стражденним народом залишається назавжди у піснях, віршах, фільмах, полотнах. Ці почуття є найщирішими і не мають жодних кордонів.
У березні місяці за підтримки Sukromna zakladna umelecka skola(Словаччина) та Державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти відбувся ІІІ Міжнародний двотуровий фортепіанний конкурс «Piano-Art», метою якого є збереження та розвиток національної фортепіанної культури і мистецтва, виявлення талановитих молодих виконавців, розкриття творчої індивідуальності, популяризацію творчості українських та зарубіжних композиторів, розвитку та престижу національної фортепіанної школи, де учень 6 класу – «Фортепіано» Івасенко Матвій (викладач Світлана Тимрієнко), став лауреатом ІІ премії.
Також в обіцяні строки (25.02.2022 року) не був проведений Міжнародний конкурс «ArtFestival», який родом з Міста-Героя Чернігова! Головою журі є Заслужений діяч естрадного мистецтва України, композитор, викладач-методист по вокалу Інна Францескевич. Але члени журі, які проживають в Чернігові поступово вибралися з оточеного і ізольованого міста та спромоглися зконтактувати з усіма членами журі, щоб провести конкурс і отримати протоколи. Отож за результатами конкурсу у номінації «Особлива номінація «Пісня Інни Францескевич», учениця 5 класу – «Сольний спів» Шарапанівська Ангеліна (викладач Леся Гріщенко), стала лауреатом ІІ ступеню.
Щиро вітаємо наших юних артистів!
КЗ "Тростянецька дитяча музична школа"