Робочий візит керівництва селищної ради в старостинські округи
Благоустрій в Тростянецькій селищній територіальній громаді розпочався з перших днів весни. Жителі кожного села традиційно прибирають свої двори, території та долучаються до загального наведення порядку в околицях населених пунктів.
З робочим візитом побували в старостинських округах с.Капустяни, с.Гордіївка, с.Митківка, с.Демидівка селищний голова Людмила Червонецька, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Маснюк та директор Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою Дмитро Пріщенко.
Основними питаннями були: виконання заходів з благоустрою та санітарної очистки території (вулиць, скверів, парків, кладовищ, меморіальних комплексів, упорядкування сміттєзвалищ, узбіччя доріг та лісосмуг); забезпечення продовольчої безпеки на території громади, хід посівної кампанії.
В ході візиту відбулось спілкування з внутрішньо переміщеними особами, які проживають в громадах, обговорені питання умов проживання, забезпечення одягом і продуктами харчування. На сьогодні проблематичним залишається оформлення довідок ВПО в зв’язку із завантаженням загальнодержавної системи «Соціальна громада». Дане питання вирішується на рівні держави. Сподіваємось на його врегулювання найближчим часом. Разом з тим, термін реєстрації ВПО продовжено до 30 квітня 2022 року.
За результатами робочої поїздки старости отримали відповідні доручення.