Допомога внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми

Дата: 18.04.2022 08:39

Протягом тижня працівниками служби у справах дітей спільно із працівниками КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» та представниками поліції здійснено відвідування внутрішньо переміщених сімей, які через війну покинули свій дім та евакуювались на території Тростянецької територіальної громади.

Під час візиту було охоплено 11 внутрішньо переміщених сімей,  одна з яких прийомна сім’я, де на вихованні перебуває 4 дітей, а також  сім’я піклувальника, де виховується 1 дитина, позбавлена батьківських прав.  В ході роботи визначено потреби даних сімей та надано консультації щодо отримання грошової державної допомоги в період воєнного часу, щодо організації навчального процесу у дітей, щодо можливості отримання психологічної допомоги (надано інформаційну пам’ятку), щодо надання медичних послуг.

Всім сім’ям із дітьми надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради