Тростянецька селищна територіальна громада доєдналася до платформи допомоги Cities4Cities та відправила гуманітарну допомогу в Харківську область

Дата: 18.04.2022 16:04

Нещодавно Тростянецька селищна територіальна громада доєдналася до онлайн-платформи Cities4Cities. Ця платформа є безкоштовним онлайн-інструментом для підтримки українських міст у пошуку партнерів, який дозволяє органам місцевого самоврядування України та інших регіонів Європи поділитися своїми потребами та пропозиціями, пов’язаними з міською інфраструктурою, а також налагодити прямі зв’язки для співпраці з отримання практичної допомоги.

Тож, на запит про допомогу, з Тростянця відправлено гуманітарний вантаж до Слобожанської селищної територіальної громади, що в Харківській області. Більше шести тонн харчових продуктів, а саме: м’ясні консерви, картопля, борошно, питна вода, макаронні вироби, солодощі та інше отримали люди, які через воєнні дії позбавлені доступу до найнеобхіднішого.

Автомобіль для доставки надав місцевий підприємець Олександр Мовчан, водій – Віталій Фіногеєв, вантаж супроводжували працівники селищної ради Вячеслав Комар та Віктор Кацай.

З великою вдячністю вантаж зустріли представники Слобожанської селищної ради.

Підтримка людей – це наш другий фронт, тож не зупиняймося, робімо все, що від нас залежить, аби пришвидшити перемогу.