Підсумки територіального заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група, 6-10 років)

Дата: 26.04.2022 16:29

26 квітня 2022 року  відбувся територіальний  заочний конкурс  звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичного гри «Сокіл» («Джура») у молодшій віковій групі (6-10 років).

У конкурсі взяли участь Летківський  ЗЗСО І-ІІІ ст., Тростянецький  ЗЗСО І-ІІ ступенів №2,  Савинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Четвертинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Конкурсна комісія  розглянула звіт про роботу рою «Веселий вулик» Летківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, рою «Гарячі серця» Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ступенів №2, рою «Веселі козачата» Савинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, рою  імені Богдана Хмельницького Четвертинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у 2021-2022 н.р.

У звітах  відображено  довідку про рій, його девіз, ройова символіка, паспорт рою, зміст, форми та напрями діяльності (суспільні проекти) рою протягом останнього року, досягнення роїв.

Матеріали подавалися у вигляді презентації, виконаної в програмі «Microsoft Offise Power Point» з описом діяльності рою з музичним супроводом.

За рішенням журі, переможцями конкурсу стали:

І місце -  Летківський  ЗЗСО І-ІІІ ст, рій «Веселий вулик», Тростянецький  ЗЗСО І-ІІ ступенів №2, рій «Гарячі серця»;

ІІ місце - Четвертинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, рій  імені Богдана Хмельницького;

ІІІ місце - Савинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, рій «Веселі козачата».

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради