Прибирали старе гілля та садили квіти: працівники селищної ради та комунальних установ вийшли на толоку
У Тростянецькій громаді триває сезон оновлення громадських місць, установ і особистих обійсть, вулиць і відпочинкових зон. І щоб все довкола очистилося від торішньої сухої рослинності та сміття, ожило зеленню і квітами, треба не так вже й багато – старанні людські руки і стрімке прагнення кожного створювати та берегти комфорт і красу довкола, цінувати власну і чужу працю.
Загальними зусиллями працівники селищної ради та комунальних установ прибрали територію парку «Пам’ять» від гілок, сухого листя та сміття, а також висадили квіти на Фонтанній площі та біля Меморіального комплеку.
Всі гуртом навели порядок. На душі стало тепло і приємно, насамперед, від усвідомлення того, що наші люди і є той справжній стрижень сили, незламності духу та безмежної любові до рідної землі.