Прибирання на кладовищах Тростянця та сіл громади
У Тростянці є чотири кладовища. Крім того, 27 кладовищ розташовані в населених пунктах громади. Щоб встигнути на всіх навести лад, прибирання почали ще кілька тижнів тому.
Працівники комунальної служби з благоустрою та небайдужі жителі ретельно прибирають кладовища . Збирають та вивозять сміття, яке накопичилося за зиму, старі вінки та штучні квіти, залишки трави та гілля, оновлюють огорожу тощо, аби до Поминальних днів вони були впорядковані.
Вкотре закликаємо жителів громади не приносити на могили штучні квіти, позаяк в процесі розкладу пластик виділяє отруту в атмосферу, а спалення пластикових квітів забруднює повітря токсинами.
смт Тростянець
с. Буди
с. Глибочок
с. Гордіївка
с. Демківка
с. Капустяни
с. Красногірка
с. Олександрівка
с. Оляниця
с. Савинці
с. Тростянчик