Шановні підприємці!
Збройна агресія ворога негативно вплинула в цілому на розвиток бізнесу. Проте, все ж Вінниччину та нашу територіальну громаду оминули випробовування активними бойовими діями та окупацією території. Тож суб’єкти господарювання мали змогу відносно спокійно вести свою діяльність. Більшість платників відповідально відноситься до виконання своїх обов’язків перед державою та громадою, розуміючи, що саме зараз, як ніколи, за рахунок своєчасної сплати податкових зобов’язань відбувається не лише захист територіальної цілісності нашої країни, а й забезпечується її фінансова стабільність. Проте, деякі платники все ж нехтують своїми обов’язками без поважних на те причин.
Крім обов’язку платника кожен має можливість продемонструвати не на словах, а справами, свій патріотизм та почуття любові до рідного краю. Більшість підприємців нашої громади активно включилися у волонтерську діяльність, допомагають товаром або фінансово. Щиро дякуємо кожному за добрі справи!
У цій війні, економіка не менш важливіша за кулі, адже це ефективний щит, який тримає оборону країни.
Тож просимо всіх платників Тростянецької селищної територіальної громади своєчасно та в повному обсязі сплачувати податки та збори до бюджетів усіх рівнів! Слава Україні! Разом до Перемоги!
Управління фінансів Тростянецької селищної ради