До уваги переселенців, які зараз мешкають у Тростянецькій громаді

Дата: 02.05.2022 16:43

З третього травня 2022 року спільно з партнерами з UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні ми розпочинаємо реєстрацію на отримання фінансової допомоги людей, які змушені були покинути свої домівки, та зараз перебувають в Тростянецькій селищній територіальній громаді.

Сума допомоги  базується на  розмірі прожиткового мінімуму, прогнозованому на квітень, та становить 2220 грн на одну людину в місяць і  буде виплачуватися одному з членів  сім’ї протягом 3-х місяців із розрахунку на кількість людей у родині.

З метою зменшення скупчення людей, в громаді буде створено декілька пунктів реєстрації:

Адреси  реєстраційних пунктів:

смт Тростянець, вул.Соборна,37;

с.Тростянчик, вул.Шевченка,3;

с.Капустяни, вул.С.Мурованого,1;

с.Оляниця, вул.Соборна,14а;

с.Летківка, вул.Центральна,211.

Для отримання допомоги до пункту реєстрації достатньо буде звернутись одному представнику сім’ї, якому буде перераховуватися допомога за всіх членів родини, при собі необхідно мати ідентифікаційні документи  всіх членів родини.

Час очікування допомоги після реєстрації від 7 днів. Перший транш допомоги  можна буде  отримати у будь-якому відділенні «Укрпошти» лише за наявності документів, що посвідчують особу.

Графік роботи реєстраторів буде доведений до старостатів.