ПРОФІЛАКТИКА РИЗИКІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ЧИ ПІДОЗРІЛИМИ ПРЕДМЕТАМИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата: 03.05.2022 14:07

В закладах освіти Тростянецької селищної ради  в період з 20 квітня по 03 травня 2022 року було проведено ряд заходів з питань запобігання ризикам, пов’язаних з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами, та ознайомлено з правилами поводженнями з такими предметами. Зокрема в школах проведено онлайн бесіди «Порядок дій та правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів», «Небезпечні предмети та дії під час їх виявлення», «Види боєприпасів та методи їх розпізнання», «Небезпека на природі. Сьогодні це актуально!», переглянуто відеопрезентації на тему «Смертельно небезпечні пелюстки», «Замасковані міни сюрпризи», «Небезпечні знахідки», відеоролики «Наслідки ігор з маловідомими предметами», «Вибухонебезпечні предмети. Будьте пильними!», комікси про мінну безпеку у посібнику «Мінна безпека не без ПЕКА».

Для учнів 1-5 класів запропоновано навчальні мультфільми про вибухонебезпечні знахідки.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради