Про скликання 38 сесії 8 скликання

Дата: 05.05.2022 12:48

09 травня 2022 року,  о  09.00 год., в  адміністративному приміщенні виконавчих органів селищної ради за адресою:  смт Тростянець, вул. Соборна, 37 (в залі засідань)  відповідно до розпорядження селищного голови від 02 травня 2022 року № 35 відбудеться 38  сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання.

Проєкт порядку денного:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за І квартал 2022 року.

2.  Про внесення змін до рішення 22 сесії 8 скликання «Про надання дозволу КП «Тростянецьводоканал» на укладення договору  фінансового лізингу з метою придбання комунальної техніки» № 294 від 28.09.2021 року.

3. Про  надання дозволу  на викуп земельної   ділянки.

4.  Про вилучення земельних ділянок.

5. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою для влаштування  кладовищ.

6. Про надання дозволу на поновлення технічної документації по  нормативній грошовій оцінці земель населених пунктів.

7. Про припинення права користування  земельною ділянкою шляхом розірвання  договору оренди землі.

8. Про передачу в оренду  земельної ділянки.

9. Про передачу в оренду не витребуваних земельних ділянок, які розміщені на території Тростянецької селищної ради.