Відбулась 38-а сесія Тростянецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 10.05.2022 10:21

Сьогодні в залі засідань адмінприміщення виконавчих органів селищної ради відбулось пленарне засідання 38-ї сесії Тростянецької селищної ради восьмого скликання.

15 депутатів з 26-ти обраних прибуло на сесію, які розглянули 9 питань порядку денного.

Пленарне засідання розпочалось із загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за І квартал 2022 року; внесли зміни до рішення 22 сесії 8 скликання «Про надання дозволу КП «Тростянецьводоканал» на укладення договору фінансового лізингу з метою придбання комунальної техніки. Також розглянули блок земельних питань.

Детальніше ознайомитись з рішеннями 38-ї сесії можна на нашому сайті, у розділі «Офіційні документи ради».