Відбулося засідання опікунської ради

Дата: 11.05.2022 14:14

Фото без опису

Рішенням виконавчого комітету від 23.02.2021р. № 15 затверджено «Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Тростянецької селищної  ради» та її склад в кількості 9 осіб, а саме:

голови ради – Олега Ткача;

секретаря ради – Антоніни Максименюк;

членів ради-Наталії Вдовиченко, Тетяни Мазур, Галини Торбахевич, Наталії Гори.

З метою забезпечення особистих, майнових і житлових прав та інтересів осіб, які є недієздатними (обмежено дієздатними) з ціллю призначення їм опікуна (піклувальника), та повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки 11 травня 2022 року відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Тростянецької селищної ради.

До порядку денного було винесено одне питання щодо доцільності встановлення опіки над недієздатною жителькою с. Летківка та можливості призначення їй опікуна.

Члени опікунської ради ознайомилися з пакетом документів поданим до ради.

На підставі Правил опіки та піклування, затвердженого Наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Так, питання що Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26 травня 1999р. № 34/166/131/88, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 17.06.1999р. за № 387/3680, керуючись ст. 60,62,63 Цивільного кодексу України, розглянувши заяву особи, що має намір оформити опіку над недієздатною громадянкою опікунська рада вирішила наступне.

Враховуючи вищезазначене, з метою захисту особистих не майнових і майнових прав особи, що за станом здоров’я не може самостійно захищати свої права і виконувати обов’язки, а також для піклування і  створення їй належних умов проживання, забезпечення лікарськими препаратами, орган опіки та піклування виконавчого комітету Тростянецької селищної ради вважає, що  доцільно надати можливість призначити опікуном заявника над недієздатною особою у випадку визнання Тростянецьким районним судом її недієздатною.

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я