Ігрові технології в корекційно-розвивальній роботі

Дата: 12.05.2022 09:12

Фахівці Тростянецького ІРЦ на корекційно-розвиткових заняттях використовують ігрові методи роботи, які спрямовані на соціалізацію дітей, підготовку та адаптацію до сучасного життя, засвоєння соціального досвіду та усвідомлення себе як особистості.

Ігрові технології створюють умови для залучення кожної дитини до активної пізнавальної діяльності. Під час гри діти не тільки навчаються самі, а й навчають один одного. Засвоюють правила поведінки та соціальної ролі в групі, що переносяться потім у доросле життя, розвиваються індивідуальні якості. Ігрові технології є однією із унікальних форм навчання. Ігри проводяться систематично, цілеспрямовано  починаючи з елементарних ігрових ситуацій поступово ускладняються при цьому активізуються всі психічні процеси дитини.

Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр