УВАГА, будьте пильними! На Вінниччині шахраї від імені керівництва ОВА вимагають кошти від представників бізнесу

Дата: 13.05.2022 09:49

На Вінниччині знову почастішали випадки, коли шахраї, від імені керівників обласної військової  адміністрації, вимагають гроші від представників бізнесових кіл нібито на термінову допомогу для Збройних Сил України, соціальні потреби дітей та внутрішніх переміщених осіб або вирішення інших фінансових проблем.

У зв’язку з цим,  Начальник обласної військової адміністрації наголошує, що ні він, ні його заступники, ні керівники структурних підрозділів з подібними проханнями не звертались і не звертатимуться до громадян та підприємців.

У випадку виникнення  подібних ситуацій прохання повідомити правоохоронні органи та безпосередньо довести до відома керівництва області.