Минає два роки як загинув учасник ООС Олександр Карпика з села Буди

Дата: 13.05.2022 10:31

Олександр Карпика народився 25 березня 1996 року, в м. Свердловськ, Луганської області.

Закінчив Тростянецьку СЗШ І-ІІІ ст. №2 у 2012 році, а у 2015 - Немирівський профліцей.

30 березня 2016 вступив на військову службу за контрактом.

Чотири роки боронив Луганщину від російських загарбників.

24-річний Олександр Карпика загинув 13 травня 2020 року, під час виконання бойового завдання  поблизу м. Золоте, що на Луганщині. В ході виконання службових обов’язків в Олександра вцілила куля ворожого снайпера.

Олександр прожив зовсім коротке, але свідоме життя справжнього чоловіка та патріота. Недолюбив, недокохав, не здійснив всіх мрій, але і не став осторонь подій, які відбуваються в нашій країні. Він віддав найдорожче – своє молоде життя.

Спочивай з миром, Герою!