Відбулась 39 позачергова сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання

Дата: 18.05.2022 11:55

Сьогодні в залі засідань адмінприміщення виконавчих органів селищної ради відбулось пленарне засідання 39-ї позачергової сесії Тростянецької селищної ради восьмого скликання.

19 депутатів з 26-ти обраних прибули на сесію, які розглянули 2 питання порядку денного.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України.

Головним питанням порядку денного було питання про безоплатну передачу майна з комунальної власності Тростянецької селищної територіальної громади у державну власність в особі військової частини А7048 Міністерства оборони України,  яке депутати підтримали одноголосно.

Разом з тим, надано дозвіл КНП «Тростянецька центральна районна лікарня» на списання стаціонарного флюрографа у зв’язку з непридатністю для подальшого використання в результаті фізичного та морального зносу.

Детальніше ознайомитись з рішеннями 39-ї позачергової сесії можна на нашому сайті, у розділі «Офіційні документи ради».