19 травня – День сімейної медицини в Україні

Дата: 19.05.2022 11:56

Фото без опису

День сімейної медицини щорічно відзначається 19 травня, у Всесвітній день сімейного лікаря.

За даними світової статистики, до 80% всіх проблем, пов’язаних зі здоров’ям, в розвинених країнах світу сьогодні вирішуються на етапі звернення до сімейного лікаря: він перший вислуховує скарги пацієнта і вирішує, до якого фахівця його направити.

Сьогодні сімейний лікар — це фахівець високої кваліфікації, який пройшов спеціальну багатопрофільну підготовку.

Сімейний лікар може надавати профілактичну, лікувальну та реабілітаційну допомогу всім членам сім’ї: він — перша медична «інстанція», до якої можуть звертатися всі члени сім’ї в разі проблем зі здоров’ям.

Вітаємо всіх лікарів загальної практики з професійним святом! Дякуємо за високий професіоналізм та відданість справі. Від усієї душі бажаємо здоров’я, миру та подальших професійних здобутків.