Викладачі КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості " проводили для дітей громади показові виступи

Дата: 02.06.2022 16:42

Літо. Канікули.

Мабуть, чи не кожна дитина, коли навчається в школі мріє про канікули, а особливо про канікули в літній період. Це та пора, коли діти мають можливість провести відпочинок разом з батьками, поподорожувати та побувати в цікавих місцях.

Але не цього літа. Дитинство наших дітей забрала проклята війна! Забрала мрії кожної дитини, їх дозвілля та відпочинок!!!

Метою позашкільної освіти є розвиток здібностей дітей у різних напрямках освіти. Здобуття ними первинних професійних знань , вмінь і навичок, необхідних для їх подальшої самореалізації.

Сьогодні, в парковій зоні Тростянця викладачі КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" проводили для дітей громади показові виступи з вільної боротьби  та веселі ігри та руханки.

КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості " продовжує працювати зі всіма бажаючими дітками нашої громади, внутрішньо переміщеними дітьми, в літній період для урізноманітнення їх дозвілля та цікавого проведення літніх канікул.

Заняття гуртків будуть проведені по розкладу. Початок занять о 13.00.

Щосереди та четверга будуть проводитися майстер - класи, змагання, ігри, розваги з різних напрямків діяльності, відповідно плану.

Початок майстер - класів, змагань, квестів о 14.00.