Питання проведення комплексу сільськогосподарських робіт в умовах воєнного стану розглянули сьогодні на нараді з аграріями Вінниччини
2 червня, на базі ДП ДГ «Олександрівське», начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов провів робочу нараду за участю профільного заступника начальника ОВА Сергія Здітовецького, новопризначеного керівника нещодавно створеного Департаменту агропромислового розвитку ОВА Олега Сідорова, очільників районних військових адміністрацій, керівників сільгосппідприємств Вінниччини, керівників та фахівці тих управлінь і відомств області, до яких накопичилось чимало питань у аграріїв. Це військовий комісаріат, казначейство, податкова служба та представники Ощадбанку, Приватбанку, Украгазбанку, Укрексімбанку.
У нараді взяли участь Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Маснюк, староста Олександрівського старостинського округу Антоніна Глива.
Основне питання порядку денного - координація роботи аграрної галузі в умовах воєнного стану.
Під час наради від імені аграріїв виступив очільник Вінницької ради сільгоспвиробників Василь Гелета.
Значну увагу приділили механізму бронювання працівників сільгосппідприємств, особливостям оподаткування сільськогосподарських підприємств в умовах воєнного стану, проведенню посівної кампанії та кредитування сільгосппідприємств в умовах воєнного стану, включаючи державні гарантії.
Свої роз’яснення за напрямками надали в.о начальника ГУ Державної податкової служби у Вінницькій області Оксана Домерат, представник Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Дмитро Кифорук та ін.
Учасники зібрання продовжили обговорення, виїхавши на поля підприємства «Олександрівське», де заслухали коментарі фахівців стосовно технології заготівлі кормів та стану зернових і технічних культур.