Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тростянецької селищної територіальної громади
13 травня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тростянецької селищної територіальної громади.
В ході засідання комісією розглядалось питання про попередження виникнення загибелі громадян на водних об’єктах на території Тростянецької громади. Заслухано інформацію провідного фахівця відділу ЗЗПНС у Гайсинському районі ЦЗД Головного управління ДСНС України у Вінницькій області майор служби цивільного захисту, Олега Свинобоя та прийнято рішення відтермінувати початок купального сезону на території Тростянецької громади до закінчення запровадження режиму «Воєнного стану».
Разом з тим, слухалось питання про заходи щодо попередження пожеж в місцях збирання та переробки врожаю зернових культур та заготівлі грубих кормів в пожежонебезпечний період 2022 року та вирішено здійснити комплекс заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки об'єктів, які будуть задіяні під час збирання продукції нового врожаю, перевірок пожежної і техногенної безпеки елеваторів, хлібоприймальних пунктів та інших місць зберігання зерна.