Варвара Чемирис  - переможниця обласного конкурсу «Мама Героя»

Дата: 10.06.2022 15:29

Вінницький підрозділ ВГО «Яворина» у співпраці з відділом українознавства КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Яворина», у травні оголосив конкурс літературних творів серед учнів 10-11 класів Вінниччини на тему  «Мама Героя» до Дня Матері.

Метою конкурсу було привернути увагу суспільства та влади до проблеми формування високого статусу захисника Батьківщини, виховання патріотичних почуттів серед учнівської молоді, утвердження української мови як єдиної державної,  її популяризація в молодіжному середовищі.

Нещодавно підведені підсумки конкурсу, присвяченого матерям наших героїв.

За результатами перевірки робіт конкурсу «Мама Героя»  І місце посіла Чемирис Варвара, учениця 11-А класу «Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Тростянецької селищної ради Вінницької області», під керівництвом Оголенко Валентини Олексіївни.

Сьогодні методист відділу українознавства КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти" Олена Козаченко прибула до Тростянця, вручила переможниці диплом та грошову премію.

Вітаємо Варвару Чемирис з перемогою!

Твір Варвари Чемирис "Мама Героя"

Фото без опису    Фото без опису