Вихованець СК «Ілля Муромець» Андрій Дьордяй нагороджений медаллю «За військову службу Україні»

Дата: 14.06.2022 18:40

Ще з дитинства Андрій мріяв бути військовим. Тому, завжди займався спортом та намагався бути кращим у всьому.

Андрій Дьордяй - багатократний чемпіон області та призер Всеукраїнських змагань з рукопашного бою.

Серед його досягнень також 6 стрибків з парашутом.

Закінчивши Ілляшівську школу, Андрій вступив у Військову Академію ім. Петра Сагайдачного (м. Львів).

Протягом 4 років навчався на артилериста та представляв академію на змаганнях з рукопашного бою, де став переможцем у трьох вагових категоріях.

5 березня 2022 року у прискореному режимі закінчив Академію, отримав військове звання  лейтенанта та одразу вступив до лав ЗСУ.

Наразі Андрій - командир батареї.

Указом Президента України від 01.06.2022 р. №382/2022 «Про відзначення державними нагородами України» лейтенант Андрій Дьордяй за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений нагороджений медаллю “За військову службу Україні”.

Крім Андрія ще 4 вихованці спортивного клубу «Ілля Муромець»  боронять Україну, захищають нас від ворога!

Дякуємо вам, віримо в перемогу та пишаємось вами, наші захисники!