У закладах охорони здоров’я нашої громади відбуваються позитивні зміни

Дата: 15.06.2022 15:50

Правильний менеджмент, раціональний розподіл фінансів, злагоджена робота медичного колективу та ефективна координація зі сторони засновника принесли продуктивні результати.

Зроблено капітальний ремонт Летківськоі амбулаторіі, завершено ремонт в колишньому пологовому відділенні, де нині розміщується дитяче та терапевтичне відділення, відремонтовано дах.

За зовсім короткий термін придбано УЗД-апарат, сучасні ларингоскоп та отоскоп, обладнання для рентген-кабінету та лабораторії. Очікуємо поставку сучасного цифрового рентген-апарату.

Приємно, що зуміли не тільки зробити ремонт у кухонному блоці, придбати кухонне обладнання, а й значно покращити якість харчування пацієнтів.

Сьогодні роботи продовжуються. Завдяки спільним зусиллям КНП «Тростянецька ЦРЛ» та Тростянецької селищної ради проводиться благоустрій території для безпечного пересування пацієнтів лікарні.

Планується поточний ремонт кабінетів зубопротезування та ультразвукової діагностики.

Разом з тим, розробляється проектно-кошторисна документація на капітальні ремонти Гордіївської та Северинівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини, як продовження спільного проекту «Кусаноне» - БФ «МХП-Громаді» - Тростянецької селищної ради - КНП «Тростянецький центр ПМСД».

Переконані, що жителі нашої громади заслуговують на отримання якісних медичних послуг в комфортних умовах.

Працюємо далі…