НАГАДУВАННЯ!!! До уваги жителів Тростянецької селищної територіальної громади !

Дата: 16.06.2022 10:38

В умовах воєнного стану працівники комунальної установи з благоустрою продовжують добросовісно дбати про комфорт мешканців та чистоту територій громади.

Як і за мирним календарем, нинішній час присвячений прибиранню територій: упорядкуванню парків, кладовищ, пішохідних зон, санітарної обрізки дерев, косінню трави, догляду за зеленими насадженнями, тощо.

Аби продовжити здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання територій населених пунктів у належному стані, потрібні кошти на придбання розхідних та витратних матеріалів, палива, тощо.

Зменшення надходжень платежів від населення на сьогодні є болючою проблемою. Тому, будь ласка, не ігноруйте сплату пайових внесків, якщо у вас для цього немає вагомої причини.

Нагадуємо, що розмір пайового внеску громадян на фінансування зазначених заходів у 2022 році становить:

1. Для жителів смт. Тростянець  180 гривень на одну  квартиру чи садибу, а для одиноких пенсіонерів  розмір пайового внеску встановлено в сумі 90 грн;

2. Для жителів сіл Тростянецької селищної територіальної громади розмір пайового внеску встановлено 100 гривень на одну садибу,  для одиноких пенсіонерів  розмір пайового внеску встановлено в сумі 50 грн.

Сплату пайових внесків можна здійснити за реквізитами в будь-якому відділенні банку та самостійно через інтернет - банкінг.

Реквізити рахунку:

Одержувач:  ГУК у Вінницькій обл./смт Тростянець / 50110000

ЄДРПОУ:    37979858

Банк: Казначейство України (ЕАП)

р/р:    UA028999980314111931000002844

Додатково нагадуємо, що реквізити рахунків для сплати податків та зборів до місцевого бюджету Тростянецької селищної територіальної громади вказані на офіційному сайті Тростянецької селищної ради за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04326224/536ed643d44bf4bc53828654daa315de.xlsx

Управління фінансів Тростянецької селищної ради