Проведення комплексної психолого-педагогічної  оцінки розвитку дитини

Дата: 16.06.2022 14:40

Фахівці (консультанти) Тростянецького ІРЦ проводять психолого-педагогічноу оцінку розвитку дитини  з метою забезпечення вчасного зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.

Проводять першочергове обстеження дітей, які мають розпочати здобуття початкової освіти і зараховуються до закладів освіти вперше, а також дітей, що потребують проведення повторної комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку.

Впродовж травня-червня здійснено 25 психолого-педагогічних оцінок розвитку особи, з них первинних – 11, повторних – 14.

Перелік документів для проведення комплексної оцінки розвитку дитини:

- документи, що посвідчують особу заявників;

- свідоцтво про народження дитини;

- інші документи, що посвідчують особу, якій проводитиметься комплексна оцінка.

У разі проведення комплексної оцінки особи з інвалідністю до звернення (заяви)інклюзивно-ресурсного центру щодо проведення комплексної оцінки додається її індивідуальна програма реабілітації.

У разі коли особа з особливими освітніми потребами здобуває дошкільну або загальну середню освіту, до заяви додаються:

• психолого-педагогічна характеристика особи із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти;

• зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для осіб, які здобувають загальну середню освіту), малюнки;

• документи щодо додаткових обстежень особи;

• копія протоколу засідання команди психолого-педагогічного супроводу особи з особливими освітніми потребами із зазначенням потреби щодо продовження тривалості здобуття освіти.