До Тростянецької СТГ прибула гуманітарна допомога від американського фонду «World Central Kitchen»

Дата: 17.06.2022 15:05

Тростянецька селищна територіальна громада отримала вантаж з гуманітарною допомогою від американського фонду «World Central Kitchen», який вже понад 10 років підтримує людей у «гарячих точках» по всьому світу.

До Центру надання гуманітарної допомоги Тростянецької селищної ради надійшло 815 продуктових наборів (майже 9 тонн), які отримають внутрішньо переміщені особи, що тимчасово знайшли прихисток у нашій громаді.

У старостинських округах громади проживають майже 3 тисячі офіційно зареєстрованих осіб, а загальна кількість ВПО досягає 4,5 тисячі чоловік.

Кожна внутрішньо переміщена особа (офіційно зареєстрована) отримає набір з продуктами харчування.

Керівництво Тростянецької селищної ради висловлює подяку «World central kitchen», усім волонтерам, які допомагають громаді у цей складний час.

Представники фонду запевнили про подальшу співпрацю.

Дякуємо за підтримку і любов до України!

World Central Kitchen — гуманітарна організація, заснована іспансько-американським шеф-кухарем Хосе Андерсом. З самого початку повномасштабної війни World Central Kitchen готували їжу та  надавали гуманітарну допомогу для  українців. За понад три місяці роботи в Україні американська гуманітарна організація розширила зону роботи від кордону України та Польщі до  понад 240 населених пунктів України та понад 27,8 мільйона порцій їжі.

(1) World Central Kitchen | Facebook