Залучення молоді до участі в управлінні громадою

Дата: 23.06.2022 16:51

Сьогодні відбулося засідання круглого столу «Залучення молоді до участі в управлінні громадою» за участю Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької, голови ГО учасників АТО «Патріот» Максима Щуренка, представників  молоді   від старостинських округів: Діана Мазур Гордіївський   старостинський округ, Анастасія Вусата - Ілляшівський  старостинський округ,  Вадим Болюх - Савинецький  старостинський округ,  Юлія Кравченко та  Людмила  Браславець -   Олександрівський старостинський округ, Вікторія Макаревич та  Олеся Олійник Летківський  старостинський округ,  Ірина Юрченко -  Четвертинівський старостинський округ, Олександра  Ганзієнко  Глибочанський старостинський округ, Інна Долішня  - Капустянський старостинський округ, Альона  Бойко - Демидівський  старостинський округ, Вікторія Країло  Оляницький старостинський округ, Олена Поліщук - Тростянчицький  старостинський округ,  Анастасія Григоришина  Будянський  старостинський округ, Наталія Шнурук  та    Ірина Ільченко - смт Тростянець. Також  у заході  взяла участь  секретар Молодіжного Конгресу Вінниччини, голова Молодіжної ради при Бершадській міській раді Аліна Янчук та начальник уппавління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Олена Пунько.

Присутні розпочали засідання із вшанування хвилиною мовчання   співвітчизників, які загинули за Україну.

Людмила Червонецька привітала учасників круглого столу і акцентувала увагу на тому,  що питання молоді є пріоритетним, і селищна влада завжди готова сприяти молоді в усіх починаннях  та закликала до патріотизму.

Максим Щуренко ознайомив присутніх  з роботою громадської організації учасників АТО «Патріот».

Аліна Янчук презентувала  присутнім  діяльність  Молодіжного Конгресу Вінниччини  та поділилась досвідом роботи Молодіжної ради Бершадської міської ради.

Із завданнями, принципами діяльності  Молодіжної ради при Тростянецькій селищній раді присутніх ознайомила Олена Саляк, головний спеціаліст відділу молоді спорту, туризму та охорони історико-культурної спадщини управління ОКТМС.

Кожен учасник круглого столу поділився  думкою та баченням щодо залучення молоді  до участі в управлінні громадою та формування молодіжної політики на території громади.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради