Відбулась 41 сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання

Дата: 24.06.2022 13:55

Сьогодні в залі засідань адмінприміщення виконавчих органів селищної ради відбулось пленарне засідання 41-ї позачергової сесії Тростянецької селищної ради восьмого скликання.

На початку сесії  селищний голова Людмила Червонецька поінформувала депутатів стосовно найвідповідальнішого періоду роботи і життя громади в умовах воєнного стану.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України.

В ході пленарного засідання депутати надали згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність  Тростянецької селищної територіальної громади індивідуально визначеного майна, що перебувало на балансі СТОВ «Тростянчик».

Також, депутатами затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, надано ДП «Гайсинське лісове господарство» дозвіл на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки з подальшою передачею в постійне користування для ведення лісового господарства, затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а також надано дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в с. Демидівка та смт Тростянець.

Окрім того, депутатами затверджено статути Великостратіївського, Демківського, Тростянецького, Будянського, Гордіївського, Ілляшівського, Одександрівського, Летківського, Савинецького, Тростянчицького, Четвертинівського закладів дошкільної освіти.