Лілія Маланчук - чемпіонка рейтингового турніру Matteo Pellicone в Римі!

Дата: 25.06.2022 09:14

Лілія Маланчук - чемпіонка рейтингового турніру Matteo Pellicone в Римі!

Вітаємо!

Пишаємось!

Борчиня Лілія Маланчук (наша землячка з Демидівки) представляла Україну у ваговій категорії до 53 кілограмів.

На шляху до золотого фіналу Лілія здолала суперниць із Шрі-Ланки, Молдови та Угорщини.

У вирішальній сутичці зустрілась з Маріана Драгутан із Молдови. Дівчата одночасно здобули по два бали.

Далі українська борчиня у спекотній боротьбі зробила вдалий прийом та довела рахунок до 6:2, який змогла втримати до фінального свистка. Золота медаль до скарбнички України!

Українські борчині феєрично виступили на рейтинговому турнірі Matteo Pellicone в італійському Римі - дівчата здобули вісім нагород.

У командному заліку жіноча збірна України перша серед команд-учасниць з 18 країн світу.