Підготовка до навчального року: завершено об’їзд старостинських округів громади з метою обстеження освітніх закладів

Дата: 28.06.2022 13:29

Новий навчальний рік у школах України планують розпочати 1 вересня переважно в офлайн-режимі, але лише в тих закладах освіти, які мають бомбосховища.

Оскільки навчальні заклади повинні відповідати новим вимогам (обов’язкова наявність в них укриттів), проводяться заходи щодо посилення безпеки дітей.

Тож з метою визначення готовності освітніх закладів до нового навчального року, селищний голова Людмила Червонецька, заступник селищного голови Володимир Маснюк спільно зі старостами, директорами навчальних та дошкільних закладів провели обстеження укриттів в закладах освіти щодо відповідності їх рекомендаціям Департаменту цивільного захисту Вінницької обласної військової адміністрації. Також оглянули хід підготовки приміщень шкіл та садочків до нового навчального року  та до опалювального сезону.

Наразі повністю готові та найбільше відповідають рекомендаціям укриття в ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1" та Ілляшівському ЗЗСО І-ІІІ ст., завершують підготовку укриття в Олександрівському ЗЗСО І-ІІІ ст.

До 1 серпня планується усунення недоліків та завершення облаштування всіх укриттів в закладах освіти громади. У кожному з них передбачена вентиляція, належне освітлення, санвузли та все необхідне для навчання та виховання.

Наразі йде активна робота по підготовці укриттів. До неї залучені педагогічні колективи, техпрацівники  та батьки.

Разом з тим, повідомляємо, що 1 вересня всі заклади освіти нашої громади розпочнуть свою роботу в комфортних умовах в режимі офлайн. Звичайно, все залежить від безпекової ситуації в країні.

Напередодні нового навчального року у Тростянецькій територіальній громаді перевіряють укриття всіх навчальних закладів, щоб всі школярі повернулись до очного навчання