Одеська обласна державна (військова) адміністрація інформує!!!

Дата: 29.06.2022 09:31

Одеська обласна державна (військова) адміністрація повідомляє, що відповідно до розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 17 червня 2022 № 346/А-2022 «Про внесення змін до розпорядження голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 26 лютого 2022 року № 14/А-2022» з 10:00 до 20:00 на автомобільних дорогах М-05 «Київ – Одеса», М-15 «Одеса – Рені (на Бухарест)», М-27 «Одеса – Чорноморськ», М-28 «Одеса – Южне - /М-14», Р-33 «Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка - /М-16/, Р-55 «Одеса – Вознесенськ – Новий Буг» та Р-71 «Одеса – Іванівка – Ананьїв – Піщана – Хащувате – Колодисте – Рижавка - /М-05/ забороняється рух в межах Одеської області для вантажних транспортних засобів (з причепом, напівпричепом або автопоїзди) фактичною массою понад 12 тонн, окрім спеціалізованих транспортних засобів, які використовуються для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та транспортних засобів, що здійснюють перевезення виключно:

• пально-мастильних матеріалів та нафтопродуктів (автоцистерни, напівпричіпи-цистерни, причіпи-цистерни);
  • зерна (зерновози);
  • військових вантажів;
  • гуманітарної допомоги;
  • небезпечних та швидкопсувних вантажів;
  • живих тварин і птиці;

Інформуємо до відома та використання в роботі.