Головою Молодіжної ради обрано Вадима Болюха

Дата: 06.07.2022 15:30

Сьогодні відбулися установчі збори Молодіжної ради при Тростянецький селищній раді.

Учасники зібрання визначили кількісний склад Молодіжної ради терміном на два роки, членів ради, а також обрали голову, заступника та секретаря.

Серед 15 представників від усіх дванадцяти старостинських округів та смт Тростянець за рейтинговим голосуванням головою Молодіжної ради обрали Вадима Болюха із Савинецького старостинського округу. Він, як голова, представлятиме Молодіжну раду у відносинах з органами місцевого самоврядування, а також звітуватиме про роботу ради на сесії Тростянецької селищної ради.

Заступником голови обрали Наталію Безуглову з смт Тростянець, секретарем - Людмилу Браславець - представника Олександрівського старостинського округу.

Залучення молоді до місцевого самоврядування, до участі в усіх сферах розвитку громади та громадському житті - головне завдання у діяльності Молодіжної ради.

Відтак, визначити формат відзначення 2 серпня Дня молоді в Україні в умовах враховуючи військового стану, а також залучення до ініціатив у громадах якомога більше молодих людей - перше завдання, яке координатори ради - відділ молоді, спорту, туризму та історико-культурної спадщини управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради доручили представникам молодіжних осередків.

Із власними пропозиціями вони зможуть виступити вже на наступному засіданні, яке відбудеться 26 липня поточного року.