Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 06.07.2022 16:17

Виконавчий комітет розглянув 13 питань порядку денного, одноголосно схваливши всі рішення.

Стосовно Програми «Внески до статутного капіталу комунального підприємства «Радіокомпанія «Тростянець ФМ» на 2022 рік» інформувала директор КП «Радіокомпанія «Тростянець ФМ» Раїса Зарванська, щодо Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги КП ТСР «Тростянецьводоканал» на 2022-2023 рік - директор КП «Тростянецьводоканал» Максим Щуренко.

Із особливості надання соціальних послуг на території Тростянецької  селищної територіальної громади в умовах воєнного стану ознайомила присутніх директор КЗ «Тростянецький селищний Центр надання соціальних послуг» Тетяна Мазур.

Серед решти питань, які розглянув виконавчий комітет:  внесення змін до рішення 29  сесії селищної ради 8 скликання від 23    грудня  2021року № 389 «Про  бюджет Тростянецької селищної  територіальної  громади на 2022 рік», схвалення проекту рішення селищної ради «Про затвердження звіту про витрачання коштів резервного фонду бюджету Тростянецької селищної  територіальної громади станом на 1 липня 2022 року»; схвалення проекту рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення 18 позачергової  сесії 8 скликання Тростянецької селищної ради від зборів на території Тростянецької селищної територіальної громади» (інформувала начальник управління фінансів селищної ради Тетяна Коломієць); виділення матеріальної допомоги (інформувала в.о. начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради Антоніна Максименюк) та ін.

Разом з  тим, виконавчим комітетом надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування, погоджено Ігоря Пекаря кандидатом на посаду командира добровольчого формування Тростянецької  селищної територіальної громади.

Детальніше ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету Тростянецької селищної ради можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради».