Вирішено питання ремонту дороги загального користування місцевого значення О-02-20-02 в межах села Савинці

Дата: 06.07.2022 17:31

За ініціативи селищного голови Людмили Червонецької відбулась робоча зустріч з директором ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» Віталієм Горобчуком, начальником управління дорожнього господарства Вінницької ОВА Олегом Бабієм, заступником селищного голови Володимиром Маснюком, директором Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою Дмитром Пріщенком, старостою Савинецького старостинського округу Василем Марущаком, директором ПСГП «Савинецьке» Володимиром Ткачем.

Під час зустрічі присутні окреслили плани з відновлення та утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-20-02 (Капустяни - Ободівка) в межах села Савинці, балансоутримувачем якої є ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області».

Місцеві жителі неодноразово нарікали на дану ділянку проїжджої частини, оскільки при випаданні опадів, через відсутність водовідведення великий об’єм стічних вод разом із ґрунтом потрапляють в їхні домоволодіння.

Під час конструктивного діалогу було підтримано та погоджено пропозицію провести ямковий ремонт проблемної дороги за кошт місцевого бюджету. Також розглядається можливість співфінансування з державного бюджету.

Представники підрядної організації вже приступили до виготовлення необхідної документації.