У громаді проводиться грейдерування доріг
Відповідно до Програми «Капітальний та поточний ремонт доріг та тротуарів Тростянецької селищної територіальної громади на 2022 рік», з метою утримання в належному стані доріг, які мають тверде насипне покриття, проводяться роботи з влаштування профілю комунальних доріг грейдером.
Роботи вже виконані на вулицях мікрорайонів Східний та Качурівка в смт Тростянець, завершуються у мікрорайоні Витягайлівка.
Також покращено стан доріг у селі Митківка.
Грейдерування буде проведено в усіх населених пунктах нашої громади.