8 липня – День родини

Дата: 08.07.2022 09:37

Український День родини відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року.

Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

Мати міцну й дружну родину у всі часи було і є почесним. А повага до батьків, любов до дітей – ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Із давніх часів родина для українців відігравала надзвичайну роль, це найбільша цінність у житті, джерело життєдайної енергії, надія на щасливе майбутнє.

Саме у родині формується характер, особистісні якості, прищеплюється відповідальність, порядність, повага до старшого покоління.

Родина не тільки наша незамінна і постійна моральна та матеріальна підтримка, а гармонійна та міцна спілка родини і держави – один із найважливіших чинників її процвітання, добробуту громадян.

Для дітей родина – це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови її психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб та прагнень.

Українці сильні своїми родинами. Це - наша опора. Наші крила. Наш найбільший скарб.

Війна принесла розлуку, біль, втрати.

Але ми, українці, знаємо, за що ми боремось і кого захищаємо.

Українські родини мають бути щасливими, а діти - зростати під мирним небом.

Бережімо рідних людей!

Тримаймося разом - усією багатомільйонною родиною!

Нас не зламати - українському роду нема переводу!

Переможемо!