Відбулась 42 сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання

Дата: 12.07.2022 12:51

Сьогодні в залі засідань адмінприміщення виконавчих органів селищної ради відбулось пленарне засідання 42-ї сесії Тростянецької селищної ради восьмого скликання.

17 депутатів з 26-ти обраних прибули на сесію.

У роботі сесії взяли участь керівництво селищної ради, старости старостинських округів, начальники структурних підрозділів та виконавчих органів селищної ради, директори комунальних закладів.

На початку сесії  керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Наталія Вдовиченко поінформувала депутатів стосовно організації та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток в нашій громаді.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України.

Депутати затвердили Звіт про витрачання коштів резервного фонду бюджету Тростянецької селищної територіальної громади станом на 1 липня 2022 року; внесли зміни до рішення селищної ради від 09.07.2021 року №254 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Тростянецької селищної  територіальної громади»; затвердили акт приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна з державної власності у комунальну власність Тростянецької селищної територіальної громади.

Також депутати надали дозвіл КНП «Тростянецька ЦРЛ» на списання основних засобів, непридатних для подальшого використання.

Детальніше ознайомитись з рішеннями 24 сесії можна на нашому сайті, у розділі «Офіційні документи ради».