18 липня в парку Тростянця відбудеться концерт Зразково-показового оркестру ЗСУ
У важкий час повномасштабної війни, дні страждань та болю, для всіх українців дуже важлива підтримка. Музика - це те, що допомогає підтримати моральний дух та додати віри у завтрашній день.
За ініціативи вищого військового керівництва і відповідно до рішення Головнокомандувача ЗСУ, заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України їздить українськими містами і підтримує громадян та військових піснями і музикою. Виступи колективу проходять в межах патріотично-мистецької акції «Час обрав нас».
Цей творчий колектив розпочав свою діяльність після початку повномасштабного ворожого вторгнення в Україну. Спочатку музиканти підбадьорювали воїнів, які йшли на фронт, потім - мирних жителів, які переховуалися від ворожих обстрілів… Тепер творча команда їздить з концертами по всій країні..
Драйвові та запальні концерти стартувала у квітні та проходили у Київській, Житомирській, Хмельницькій, Чернівецькій та Тернопільській областях. За цей час військові музиканти провели понад сто виступів.Зараз колектив гастролює Вінниччиною.
На початку кожного з концертів присутні вшановували хвилиною мовчання загиблих воїнів, які полягли. Для гарного настрою, позитивних емоцій, яких вкрай не вистачає, для підтримки бойового духу захисників та народу України співаки та музиканти виконали українські пісні сучасного репертуару, серед яких відомі «Байрактар», «Чорнобаївка», «Ой, у лузі червона калина» та ін. А наприкінці концерту - Державний Гімн України.
Пам'ятаймо, що навіть у темні часи варто шукати промінь надії, який допоможе не впасти духом та продовжувати боротьбу заради спільної перемоги! Головне в умовах повномасштабного ворожого вторгнення - не втратити життєвий запал та жагу до перемоги!
Перемога буде обов’язково за нами!