Чи можливо навчатись одночасно у школі за кордоном і в українській школі?

Дата: 19.07.2022 08:14

Так навчатись можливо, можна поєднувати навчання у двох школах – в Україні (дистанційно, на екстернаті, або сімейній (домашній) формі) та за кордоном. Водночас варто слідкувати за навантаженням на дитину, яке через таке навчання зросте. Одним із варіантів такого поєднання може бути навчання у школі за кордоном та екстернат в українській школі.

Учні зможуть отримати свідоцтво про освіту в українській школі, в якій вони навчалися до війни. Якщо наприкінці навчального року така школа не функціонує через війну, а учень – за кордоном, видати свідоцтво та заповнити додатки до них може будь-яка школа, яку визначить орган управління у сфері освіти. Для цього батькам або опікунам слід звернутися до відповідного органу управління. Цю інформацію може надати також класний керівник чи адміністрація закладу, де учень навчався до війни.

Якщо учень навчається у Міжнародній українській школі, вона і видаватиме документи про освіту.

Як отримати документ про освіту в школі за кордоном, у якій навчається ваша дитина, варто уточнити у самому закладі. Адже умови для цього можуть відрізнятись у різних країнах і навіть містах.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради