Проведено комісію з питань захисту прав дитини

Дата: 29.07.2022 16:06

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту,  соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток,  29 липня 2022 року відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Про розгляд заяви громадянки про призначення опікуна над дитиною – сиротою.
  2. Про створення умов для забезпечення права дитини на виховання в сім’ї, освіту, медичну допомогу, соціальні послуги, виходячи з найкращих її інтересів та індивідуальних потреб та проведення відповідних заходів за місцем проживання сімей, до яких на період воєнного стану повернулися діти із закладів інституційного догляду та виховання.
  3. Про здійснення соціального супроводу сім’ї опікуна, жительки с. Підлісне.
  4. Про завершення соціального супроводу сім’ї піклувальника, жительки с. Глибочок.

5.       Про   завершення соціального супроводу сім’ї, жительки с. Демківка.

6.      Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Розглянувши надані матеріали та заслухавши інформації доповідачів, членами комісії та учасниками засідання, було обговорено вищезгадані питання та шляхом голосування прийнято відповідні рішення.

Дані рішення комісії рекомендовано до розгляду на засіданні виконавчого комітету Тростянецької селищної ради для прийняття відповідних рішень.

Служба у справах дітей селищної ради