Готуємо приміщення комунальної власності до роботи взимку

Дата: 01.08.2022 11:44

В адміністративному приміщенні (за адресою: смт Тростянець, вул. Соборна, 37) функціонують ряд комунальних закладів, підприємств, структурних підрозділів  Тростянецької селищної ради, які надають різноманітні соціальні послуги населенню, зокрема: адміністративні, правові, економічні, освітні, інформаційні, безпекові.

Створення комфортних умов для відвідувачів та персоналу є пріоритетним завданням, в тому числі – забезпечення температурного режиму в приміщеннях.

Тому, готуючись до нового опалювального сезону 2022-2023 років, було розпочато ремонт обладнання опалювального пункту та теплотраси.

Зважаючи на зношеність труб теплопостачання, які подекуди експлуатувалися близько 50 років, вони потребують негайної заміни. Нові труби, які замінять стару мережу, відповідають європейським стандартам.

Оновлення мереж не лише значно зменшить кількість аварій, але й запобігатиме втратам тепла.

Окрім того, планується заміна газових котлів опалення на електричні, більш сучасні та енергоефективні.