Заклад, в якому живе історія рідного краю

Дата: 04.08.2022 10:06

В КЗ" Тростянецький селищний краєзнавчий музей" проводяться оглядові та тематичні екскурсії.

Відвідувачі люблять наш Тростянець і цікавляться його історією. Місцина заселена з прадавніх часів, про що свідчать знайдені пам'ятки археології. Особливо відвідувачі звертають увагу на дореволюційні світлини, які допомагають їм уявити, як виглядали колись жителі Тростянця, їх цікавить побут селян, жіночі та чоловічі костюми початку 20 ст., знаряддя праці, посуд, рушники тощо. Великою увагою серед відвідувачів користується експозиція під назвою «Героям Слава! Слава Україні!..»

Люди цікавляться книгою Світлани Баламут "Тростянець крізь призму часу", яку в музей подарувала авторка з дарчим підписом. Перечитуючи історичний нарис, вони мають змогу ознайомитись з історією та культурою Тростянеччини, яка сягає від сивої давнини і до сучасної Тростянецької громади. Не байдужі тростянчани запитують, де можна придбати книгу.

Музей відвідують як жителі Тростянецької громади, так і внутрішньо переміщені особи.

КЗ" Тростянецький селищний краєзнавчий музей"