Громада отримала гуманітарну допомогу від Управління Верховного комісара ООН

Дата: 04.08.2022 11:40

Значна кількість міжнародних організацій та фондів демонструє глибоку солідарність з українським народом, що вже 162 дні з часу повномасштабного вторгнення агресора виборює право жити на своїй рідній землі і дає відсіч посяганням загарбника.

Завдяки UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців України до Тростянецької громади було доставлено гуманітарний вантаж. До його складу входять: каремати, ковдри, кухонні набори, рушники, матраци.

Зараз на обліку в громаді перебуває майже півтори тисячі внутрішньо переміщених осіб, та це не стале число, оскільки бойові дії тривають. Тому отримана допомога буде використана для облаштування побуту людей у Центрі розселення переселенців, що планується відкрити у нашій громаді.

Від імені жителів громади та внутрішньо переміщених осіб, висловлюємо свою вдячність представникам UNHCR Ukraine та всім волонтерам, що докладають зусиля для формування та доставки гуманітарного вантажу на територію Тростянецької селищної територіальної громади.