Художня виставка «Моє мальоване село» завершена!

Дата: 04.08.2022 16:00

Завершила свою роботу виставка картин Олександри Сандул з с.Гордіївка, що працювала у Тростянецькому СК ЦКД з 6 липня по 4 серпня.

Відвідувачів було чимало, адже в цей складний час в приміщені працює Штаб надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Тому жителі Запоріжжя, Харкова, Гостомеля, Дніпропетровська, Донеччини та Луганщини, які нині мешкають на Тростянеччині та звернулись за допомогою, мимоволі стали відвідувачами виставки. Маємо надію, що яскравий, радісний дивосвіт картин художниці, зміг хоч трохи розрадити їх, відволікти від жорстоких реалій і подарувати краплини позитиву і надії.

Було чимало зовсім юних глядачів - хлопчиків та дівчаток, які самі та разом з батьками приходили на перегляд мультфільмів до нашого "Дитячого кінозалу". Картини авторки для них надзвичайно близькі та зрозумілі, тому що такі ж чисті, світлі і прості, як дитячі мрії та думки..

Бажаємо пані Олександрі  міцного здоров'я, довголіття і наснаги для нових робіт!

Тростянецький СК ЦКД