Дата: 05.08.2022 16:50

5 серпня відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд було винесено 14 питань.

Членами виконавчого комітету було внесенно зміни до  Програми розвитку та підтримки вторинної медичної допомоги в Тростянецькій територіальній  громаді на 2021 –  2023 роки, та до рішення 29  сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня  2021року № 389 «Про  бюджет Тростянецької селищної територіальної  громади на 2022 рік».

Розглянуто питання, що стосуються Служби у справах дітей.

Також було виділено матеріальну допомогу на лікування жителів громади та військовослужбовцям внаслідок отримання поранення, на поліпшення матеріально-побутових умов тростянчан.

Присутні затвердили антикризовий план реагування на випадок припинення газопостачання в Тростянецькій селищній територіальній громаді на 2022-2023 роки, та Положення про молодіжну раду.

Серед решти питань, які розглянув виконавчий комітет: впорядкування адресного господарства на території Тростянецької селищної територіальної громади, видачу дубліката на право приватної власності на домоволодіння, надання дозволу на знесення зелених насаджень, повідомну реєстрацію змін та доповнень до колективного договору, надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Детальніше ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету Тростянецької селищної ради можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради».